Úspory energií pro MSP v Praze

                  

Podpora pro mladé MSP a startupy v oblasti úspor energií a snižování nákladů na energie

KDY: 22. listopadu 2017, od 9:00 do 11:30

KDE: ENVIROS s.r.o. (zasedací místnost) Dykova 53/10, 101 00 Praha 10 – Vinohrady

ENVIROS, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na školení v oblasti úspor energií a provozních nákladů pro malé a střední podniky a startupy. Podpora v rámci projektu START2ACT je součástí naší bezplatné asistence, kterou podnikům nabízíme ve spolupráci s AMSP ČR – Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR, jako odborným partnerem akce.

V rámci projektu START2ACT, financovaném Evropskou Komisí z výzkumného a inovačního programu Horizon 2020 na základě grantové dohody č. 696069, nabízíme bezplatnou asistenci, workshopy a konzultace věnované problematice vhodných energeticky úsporných opatření a energetického managementu.

START2ACT poskytuje zdarma vědomosti a know-how přenesené na realizaci energeticky úsporných opatření, aby došlo k zapojení malých a středních podnikatelů a jejich zaměstnanců do oblasti udržitelné energie.

Na projektu START2ACT se podílí několik mezinárodních expertů z devíti Evropských zemí. Podrobnější informace k projektu najdete na webových stránkách http://cz.start2act.eu.

Workshop je zaměřen na široké spektrum malých a středních podniků bez vymezení oblasti působení. Určen je především pro technické a energetické manažery. Registrace je bezplatná a registrovat lze i více účastníků za jeden subjekt. 

Registraci s uvedením místa a počtu zúčastněných osob proveďte prosím nejpozději do pondělí
20. 11. 2017 prostřednictvím mailové adresy start2act@enviros.cz.

Tip of the day
When you intend to purchase new appliances, think not only of the purchase price, but also of the cost of operating. The second one is to be paid for the next 10-20 years.

Was it useful?